Dom v obci Horné NašticeOkres: Bánovce nad Bebravou 010814
Obec: Horné Naštice
Vybavenie: el. energia, vodovod, plyn, studňa, garáž
Nehnuteľnosť: dom Mapa
Počet izieb: 5
Celková rozloha pozemku: 800 m2

Cena: v realitnej kancelárii

PopisPoloha: 5 izb. rodinný dom s dvomi obytnými podlažiami sa nachádza vo vyhľadávanej  obci Horné Naštice, v tesnej blízkosti Bánoviec nad Bebravou. V obci je k dispozícii materská škola, obchody... Samotný dom je situovaný na rovinatom, ohradenom pozemku s veľmi dobrým prístupom ku centru obce. Balkóny má orientované na slnečnú juhozápadnú stranu.
Opis: rodinný dom je riešený ako kompletne podpivničený, s dvomi obytnými podlažiami. Prízemné podlažie je vyvýšené a pozostáva zo vstupnej chodby s presvetleným schodiskom, dvoch samostatných izieb, kuchyne, kúpeľne s WC a komory. Na druhom podlaží sú tri samostatné izby, kúpeľňa s WC a balkón. Pivničná časť pozostáva z kotolne, letnej kuchyne, práčovne, skladu a garáže s vjazdom zo dvora. Rodinný dom je postavený z pálenej tehly, s betónovými podlahami prekrytými linoleom a kobercami -  v izbách drevené parkety. Postavený bol v roku 1980, je udržiavaný a zachovalý vo veľmi dobrom stave, pričom strecha je po oprave . K dispozícii je el. energia 240/400 V, vodovod, plyn a kopaná studňa na pozemku. Odpad je zvedený do vlastnej žumpy. Vykurovaný je ústredným kúrením v kombinácii plyn / tuhé palivo. Teplá voda je pripravovaná súbežne s UK.  Samotný pozemok má rozlohu 800  m2.
V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Fotogaléria :

</p</