KuchyňaOkres: Bánovce nad Bebravou 014113
Obec: Bánovce nad Bebravou
Lokalita: ul. Cibislavská ( SEVER )
Mapa Vybavenie: loggia, pivnica
Poschodie: zvýšené prízemie
Počet izieb: 3
Celková plocha: 70 m2
Cena: 53.500 EUR

PopisPoloha: trojizbový byt s murovaným jadrom a plastovými oknami sa nachádza na sídlisku STRED, v príjemnej lokalite ulice Cibislávska, s veľmi dobrou dostupnosťou ku centru mesta. Je situovaný na zvýšenom prízemí ( úroveň takmer 1 poschodia ) a ku jeho vybaveniu patrí priestranná, uzamykateľná pivnica ( 10 m2 ) v suteréne.
Opis: byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne s jedálenským kútom, kúpeľne a samostatného WC v murovanom jadre,  troch priestranných izieb. Byt prešiel rekonštrukciou ktorá zahrnula nové obklady, dlažbu a sanitu  v murovanom jadre, plastové okná,  dlažbu v chodbe a kuchyni a ďalšie interiérové úpravy. K dispozícii je vyššie uvedená priestranná pivnica v suteréne. Okná v izbách sú orientované na slnečnú južnú stranu. Parkovanie je možné pri činžiaku. V blízkosti sa nachádza škôlka, ihrisko. Činžiak je zateplený a má zrekonštruované vchody chránené elektronickým vrátnikom. Celková rozloha bytu je 70 m2.
V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Fotogaléria :Top ponuka byty