KuchyňaOkres: Bánovce nad Bebravou 011117
Obec: Bánovce nad Bebravou
Lokalita: ul. A. Hlinku ( STRED )
MapaVybavenie: 2 x komora 
Poschodie: 1 
Počet izieb: 2
Celková plocha: 56 m2
Cena: 49.200 EUR - znížená cena !      

Popis

Poloha: priestranný dvojizbový byt po rekonštrukcii, sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite pri centre mesta, na sídlisku STRED, na ulici A. Hlinku. V jeho tesnej blízkosti sa nachádzajú úrady, obchody, škola, škôlka ... Je situovaný na prvom poschodí, s oknami v kuchyni orientovanými na slnečnú juhozápadnú stranu.
Opis: Byt pozostáva z dvoch samostatných izieb , kuchyne s jedálenským kútom, kúpeľne s toaletou, chodby so vstavanými skriňami a komory ( jedna komora bola využitá v prospech kúpeľne ). Samotný byt prešiel rekonštrukciou - nové murované jadro umiestnené čiastočne do komory, kuchynská linka na mieru, dlažba v kuchyni, plávajúca podlaha v izbe a chodbe, plastové okná, interiérové dvere, stierka v kuchyni... Celková rozloha bytu je 56 m2. Parkovanie je možné na parkovisku pri činžiaku. Činžiak má zrekonštruované vchody s elektronickým vrátnikom, strechu a je zateplený. 


V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Fotogaléria :

Top ponuka byty