KB Dolné OzorovceOkres: Bánovce nad Bebravou 014516
Obec: Bánovce nad Bebravou
Lokalita: Dolné Ozorovce
Vybavenie: všetky IS, tri samostatné prevádzky  Mapa
Nehnuteľnosť: komerčná budova s pozemkom
Celková rozloha: 861 m2
Cena: 140.000 EUR Mám záujem

 

Popis

Poloha: dom s vysporiadaným pozemkom a prevádzkou pohostinstva sa nachádza v Bánovciach nad Bebravou - časť Dolné Ozorovce s veľmi dobrou dostupnosťou k hlavnému ťahu TN - Prievidza ( cca. 800 m ). V jeho blízkosti sa nachádzajú firmy  Hella a Gabor, ktoré patria medzi hlavných zamestnávateľov v regióne.  Je situovaný na vlastnom pozemku o veľkosti 861m2 s veľkým nádvorím.
Opis: budova je jednopodlažná, čiastočne podpivničená s plochou strechou a s prístavbou skladu v zadnej časti. Pozostáva z troch samostatných častí s vlastným vstupom - kancelárskych priestorov ( v súčasnosti prenajaté ), priestorov zabehnutej prevádzky pohostinstva so spol. miestnosťou a garsónky so sociálnym zázemím. Kancelárske priestory majú k dispozícii kuchynku a sociálne zázemie spolu so skladmi ( 55 m2 ) v prístavbe a suteréne. Ku zrekonštruovaným priestorom pohostinstva patrí spoločenská miestnosť (  51 m2 ) so vstupom z cesty, sklad, kancelária, chodba a sociálne zázemie ( toaleta, sprcha ). Prevádzka pohostinstva má k dispozícii sklad, toaletu a vonkajšie prestrešené posedenie ( altánok ). Budova má dva samostatné pivničné priestory ( celková veľkosť približne 120 m2 ) - jednu časť tvoria tri pivnice vybavené nakladacou plošinou ( nosnosť 2500 kg ) a druhú časť tvorí jedna samostatná pivnica. Je napojená na všetky inžinierske siete pričom každá časť budovy je vybavená vlastnými meračmi a je ju možné riešiť ako samostatnú prevádzku. Vykurovanie je zabezpečené lokálnymi vykurovacími telesami plynovými a centrálnym krbom v časti pohostinstva,  ktorá zároveň prešla rekonštrukciou. K budove patrí veľké nádvorie využiteľné na parkovanie, prípadne ako priestor na ďalšie uskladnenie.    


V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle 0911715229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu  Fotogaléria:


Top komerčné budovy