KB ulica MlynskáOkres: Bánovce nad Bebravou 031916
Mesto: Bánovce nad Bebravou
Lokalita: Ulica Mlynská
Počet priestorov: 5 + sociálna časť Mapa
Pozícia: prízemie a poschodie 
Vybavenie: el. energia, vodovod, plyn, kanalizácia
Celková plocha pozemku: 238 m2
    
Cena : 128.000 EURMám záujem
 


Popis:

Poloha: dvojpodlažná budova s kancelárskymi, obchodnými a skladovými priestormi sa nachádza v Bánovciach nad Bebravou, neďaleko centra mesta s rýchlou dostupnosťou ku Trenčianskej ceste (hlavný ťah Prievidza - Trenčín ). Je situovaná vo vedľajšej ulici, v tesnej blízkosti obchodného domu BILLA a autobusovej stanice. Stojí na rovinatom pozemku o rozlohe 238 m2 s dvorom v zadnej časti budovy. Susedí s rodinnými domami a inými komerčne využívanými nehnuteľnosťami. Jej prízemie bolo využívané za účelom obchodu.
Opis: budova je dvojpodlažná, čiastočne podpivničená s rovnou strechou. Prízemné podlažie tvorí priestor obchodu so vstupom z ulice, sklad, kuchynka a schodisko na poschodie ( vstup do dvora). Na poschodí sa nachádzajú dva skladové ( kancelárske ) priestory, kancelária, kúpeľňa s toaletou a balkón orientovaný do dvora. Pivničnú časť tvorí miestnosť využívaná ako sklad. Budova je udržiavaná a zachovalá, má vymenené okná za plastové a rekonštruovanú strechu. Je napojená na el. energiu 230/400 V, verejný vodovod, plyn, ako aj kanalizáciu. Vykurovaná je lokálnymi vykurovacíi telesami plynovými, teplá voda je pripravovaná v samostatnom elektrickom bojleri. Jej poloha, riešenie a umiestnenie umožňuje jej ďalšie komerčné využitie vhodné na prevádzku kancelárií, obchodu prípadne skladu...

V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle 0911715229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria:
Top komerčné budovy